Dotacje na innowacje

Warto z nami współpracować.

Rok 2018 okazał się bardzo dobry dla naszych Klientów. W ramach ogólnokrajowych konkursów organizowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i Bank Gospodarstwa Krajowego, a także Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju pozyskaliśmy dla nich niemal 30 mln zł.

Projekty naszych Klientów są już w realizacji. Powstają nowe duże zakłady produkcyjne firm SĘKPOL  i NORGPOL  (dotacje pozyskane w ramach konkursu Badania na rynek). Firma MAGIELEK wkrótce rozpocznie budowę dużej pralni przemysłowej, a firma 3R-RECYCLING wdroży własną technologię produkcji płyt kompozytowych (dotacje w ramach konkursu Kredyt technologiczny). Kolejny nasz Klient uruchomi nowe laboratorium badawczo-rozwojowe (dotacje w ramach konkursu wspierania budowy infrastruktury B+R).

W 2019 wszystkie te konkursy pojawią się ponownie. Zapraszamy do współpracy.  W tym roku z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (POIR) czeka na przedsiębiorców i jednostki naukowe minimum 6,1 mld zł dotacji. Największa część tej kwoty będzie przeznaczona właśnie na realizację projektów badawczo-rozwojowych oraz na projekty inwestycyjne.

Posiadamy doświadczenie w skutecznym aplikowaniu o środki w tych konkursach. Pomagamy już na etapie tworzenia koncepcji projektu tak by jak najlepiej dopasować go do wymogów konkursu.

Skontaktuj się z firmą AST projekt, aby uzyskać więcej informacji.