Dotacje na innowacje

Warto z nami współpracować.

Niezmiennie od kilkunastu lat  zarówno rok 2018 jak również 2019 okazały się bardzo dobre dla naszych Klientów. W ramach ogólnokrajowych konkursów organizowanych przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i Bank Gospodarstwa Krajowego, a także Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju pozyskaliśmy dla nich ponad 45mln zł.

Obecnie projekty kilku naszych Klientów są na etapie realizacji. Powstają nowe, duże zakłady produkcyjne firm SĘKPOL i PARTNER ALMA (branża stolarki okiennej i drzwiowej). Dotacje dla nich pozyskaliśmy w ramach konkursu Badania na rynek. Firma MAGIELEK finalizuje budowę innowacyjnej dużej pralni przemysłowej, a firma 3R-RECYCLING wdraża własną technologię produkcji płyt kompozytowych z surowców wtórnych. Dotacje dla tych firm pozyskaliśmy w ramach tzw. Kredytu technologicznego. Dodatkowo firma 3R RECYKLING wdraża innowacyjne rozwiązania w zakresie zarządzania systemem zbiórki odpadów.

Firma NORGPOL, w Rykach, na Lubelszczyźnie buduje dwa nowe zakłady produkcyjne (branża maszynowa i branża produkcji szkła) oraz nowoczesne centrum badawczo-rozwojowe. Kolejny nasz Klient również wkrótce uruchomi nowe laboratorium badawczo-rozwojowe (dotacja w ramach konkursu wspierania budowy infrastruktury B+R).

W roku 2019 dotację otrzymała firma EXEON, która dzięki wsparciu w ramach Działania Design dla Przedsiębiorców będzie mogła opracować i wdrożyć nową usługę. Natomiast firma ALFATRANS rozwinie działalność dzięki dotacji z programu wsparcia dla obszarów wiejskich. Wspieramy naszych klientów w ramach ich działalności eksportowej – Firma PAG SWALLOW’S Tail Furniture po raz drugi korzysta z wsparcia PARP na udział w targach

W 2020 wszystkie te konkursy pojawią się ponownie. Zapraszamy do współpracy. W tym roku z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (POIR) czeka na przedsiębiorców i jednostki naukowe minimum 3 mld zł dotacji. Największa część tej kwoty będzie przeznaczona właśnie na realizację projektów badawczo-rozwojowych oraz na projekty inwestycyjne.

Posiadamy doświadczenie w skutecznym aplikowaniu o środki w tych konkursach. Pomagamy już na etapie tworzenia koncepcji projektu tak by jak najlepiej dopasować go do wymogów konkursu.

Skontaktuj się z firmą AST projekt, aby uzyskać więcej informacji.